Petrokubi luan vetëm formalisht, ekipi që eliminoi Laçin turpërohet në Hungari dhe e mbyll me 90 minuta

0

Petrokubi shkaktoi befasinë e madhe në Shqipëri duke mundur Laçin me shifrat 1-4. Më herët përballja kishte përfunduar në barazim pa gola, megjithëse kurbinasit luajtën me një lojtar më pak që nga minuta e 27.

Aventura e moldavëve nuk ka shkuar gjatë në Conference League. Në mbrëmjen e sotme, u luajt takimi i parë për turin e tretë të Conference League. Mol Fehervar ka mbyllur historinë në 90 minuta pasi fitoi me shifrat 5-0. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.