Përplasja Anjeli-Konte bëri xhiron e mediave, ish-lojtari i Juventusit befason: Janë të bukura për tu parë

Presioni gjatë një ndeshje futbolli është i madh dhe ndonjëherë ndodh që protagonistët të mos e mbajnë dot këtë peshë mbi supet e tyre. Përplasja Anjeli-Konte bëri xhiron e mediave në Itali dhe më gjerë, duke dhënë një shfaqje aspak të hijshme për t’u parë.

Por duket se në të njëjtin mendim nuk është ish-lojtari i bardhezinjve, Duglas Kosta. Sipas “Tuttomercatoweb”, braziliani është shprehur se këto situata janë të bukura për tu parë. “Histori e bukur. Nuk më pëlqen të jem brenda këtyre gjërave, por nga jashtë ato janë të bukura për t’u pare”, ka thënë Duglas Kosta./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online