Përfiton miliona te Arsenali por luksi nuk është për të, Xhaka: E besoni apo jo në stërvitje shkoj me…

0

Gjatë një interviste në video live në “Tik Tok”, Granit Xhaka ka folur për mënyrën e jetesës së tij. Lojtari i Arsenalit deklaroi se nuk i pëlqen aspak jeta e luksit dhe vetura me të cilën ai shkon në stërvitje është thjesht një “Smart” që kushton shumë pak për pasurinë e tij, rreth 18000 euro.

“Unë po të tregoj me çfarë makine shkoj ne stërvitje, e beson apo nuk e beson unë shkoj me “Smart”. Nëse nuk beson edhe ta tregoj”, tha Xhaka për intervistuesin e tij. Nga ana tjetër shoku i tij i skuadrës, Pierre Emerick Aubameyang nuk është aq modest, teksa përdor një makinë të tipit Lamborghini, me një vlerë prej më shumë se 300,000 euro./Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online