Për të 9 vit radhazi! “Burrneshat” e Shkodrës, Vllaznia fiton titullin kampion në Superiore (VIDEO)

Nëse Vllaznia e meshkujve nuk prodhon rezultate, “burrneshat” e Shkodrës nuk dinë të zhgënjejnë. Për të 9 vit radhazi, shkodranet kanë arritur të fitojnë titullin kampion në futbollin e femrave.

Pas ndeshjes së fundit me Skënderbeun ka nisur edhe ceremonia në “Loro Borici”. Vllaznia e ka festuar me fitoren e thellë 6-0 ndaj Skënderbeut. Më poshtë mund të gjeni edhe videon e gëzimit të madh dhe dhënies të trofeut. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online