Pengimi i Skukës nga Tafas, Olsi Rama nuk i beson gjyqtarëve dhe hap menjëherë telefonin për të bërë…VAR

0

Partizani është duke luajtur kundër Kukësit atje ku shifrat janë ende 0-0 dhe jemi në minutat e para. Një rasti i dyshimtë ishte ai i minutës 10, teksa Skuka është penguar nga portieri i Kukësit për të evituar golin.

Por fatmirësisht për Tafas, Skuka u nis nga pozicioni jashtë loje, pasi do të ndëshkohej me karton të kuq. Olsi Rama ka nxituar për të hapur telefonin dhe për ta bërë moviolën me VAR duke parë përsëritjen e pamjeve. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.