Paulo Dybala qetëson tifozët e Juventusit dhe ruan dashurinë e tyre: Nuk do të shkoja kurrë te Interi

0

Paulo Dybala ka përfunduar aventurën e tij te Juventusi, edhe pse ende nuk dihet klubi i tij i ri. Pas shtatë vitesh. Dybala vendosi të largohej nga Juventusi. Argjentinasi do të zgjedhë një klub të ri si lojtar i lirë këtë verë, dhe ai mund të jetë Roma.

Më herët mediat në Itali treguan se ishte Interi një marrëveshje e mbyllur, por duket se argjentinasi ka vendosur të mos luajë në një ekip që konsiderohet si rivali më i madh i Zonjës së Vjetër. “Nuk do të shkoj kurrë në Inter”, thuhet se tha Dybala teksa u tha lamtumirë tifozëve të Juventusit gjatë barazimit kundër Lazios 2-2. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online