Pas dështimit vijnë lamtumirat, Eden Hazard largohet nga Kombëtarja: Nisi që në 2008

Pas dështimit të madh në Katar, te Belgjika po vijnë lamtumirat. Kjo Kombëtare dështoi që të kalonte grupin. Këtë herë është Eden Hazard që ka treguar mbylljen e karrierës në Kombëtare me një postim në Instagram.

“Ka ardhur koha që unë të kthej një faqe të re në karrierën time. Faleminderit të gjithëve për dashurinë dhe mbështetjen tuaj gjatë gjithë këtyre viteve.

Faleminderit të gjithëve për të gjitha gëzimet që kemi ndarë që nga viti 2008. Kam vendosur t’i jap fund karrierës sime në kombëtare”, ka shkruar Hazard në Instagram. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online