Partizanin nuk e ndal asgjë nga transferimi i Victor Da Silvës, ish-futbollisti i Vllaznisë mbërrin në Tiranë

0

Një dëshirë e madhe ishte ajo e Partizanit për të transferuar Victor Da Silvan. Ky futbollist e njeh mirë Superioren dhe për këtë arsye nuk pritet të ketë shumë probleme sa i përket ambientimit me kampionatin tonë.

Partizani Fan Club shkruan se futbollisti ka mbërritur në Tiranë dhe po negociohen disa detaje të vogla mes drejtuesit e klubit të ekipit shqiptar dhe atyre të Olimpiakos Nikosia. Në orët në vijim pritet që të vijë edhe zyrtarizimi. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.