Partizani, “macja e zezë” e Kukësit

Janë të pakta ato skuadra që kuksianët kanë një bilanc negativ, që nga ngjitja në Superiore. Ndër të pakta skuadra me të cilat Kukësi ka një bilanc negativ është Partizani, që ka një bilanc aspak pozitiv. Në total Kukësi dhe Partizani janë përballur plot 15 herë me njëra tjetrën, por kuksianët kanë fituar vetëm 2 herë, ndërsa 5 sfida janë ndarë në barazim dhe plot 8 herë janë mundur nga “të kuqtë”. Një bilanc i frikshëm, megjithatë ka një statistikë që i “ngroh’ kuksianët”, të cilët në edicionin e shkuar në asnjërën prej 4 ndeshjeve nuk u mundën nga Partizani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online