“Paraqitje e mirë e arbitrave, nuk kanë influencuar në renditje”! Bujar Pregja bën fotografin e sezonit: Ekipet janë në vendin që meritojnë

Bujar Pregja ishte i ftuar në emisionin “Skaner” që transmetohet në “MCN TV”. Teksa është bërë fotografia e sezonit në Superiores, vlerësimet ishin të larta për paraqitjen e arbitrave. Pregja thekson se të gjitha ekipet kanë marrë vendin që i takon në elitën e futbollit shqiptar.

“Paraqitja e arbitrave të Superiores ka qenë shumë e mirë në këtë sezon. Të gjitha ekipet kanë renditjen dhe vendin që meritojnë në fundin e kampionatit. Arbitrat nuk kanë influencuar në fatet e sezonit, ndërsa javët e fundit janë më të qeta për të gjithë, pasi është vendosur fati i kampionatit”, tha Pregja. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online