Fituan kundër Tiranës, komenti epik i Ardi Beharit për fitoren e Dinamos: Një i vd.ekur që u çua nga shtrati për të lënë amanetin e fundit

0

Dinamo ka arritur të fitojë me shifrat 2-1 ndaj Tiranës. Megjithatë kjo fitore e ekipit të Vanolit nuk shërben për asgjë, pasi ka rënë zyrtarisht në Kategorinë e Parë. Komenti epik ka ardhur nga ana e Ardi Beharit, që i ftuar në “Skaner” që transmetohet në “MCN TV”, e ka cilësuar si lënien e amanetit të fundit.

“Një i vdek.ur që përmendet për të lënë amanetin. Emrat ishin të tillë që nuk duhej ta dërgonin Dinamon në këtë gjendje. Fitorja me Tiranës ishte për statistikë dhe për Haxhiun që shënoi atë gol. Është ai i vde.kuri që është në shtrat dhe thotë po largohem”, tha Behari. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.