Panorama pas humbjes me Izraelin, lojtarët e Shqipërisë ikin të dëshpëruar dhe duke goditur pankartat në stadium

0

Shqipëria ka humbur me shifrat 2-1 në Izrael. Goli i Myrto Uzuni ndezi disi shpresat e Kombëtares, por sërish e pësuam në minutën e fundit. Ndërkohë menjëherë pas ndeshjes, Sokol Xhihani ka treguar panoramën pas ndeshjes.

“Lojtarët e Shqipërisë ishin shumë të dëshpëruar, të gjithë. Jo vetëm ata që luajtën në këtë takim, por edhe nga stoli ishin shumë të dëshpëruar. Në disa raste lojtarët shfrynin duke goditur pankartat që ishin në stadium”, tha Xhihani. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.