“Olsi Rama e ka larguar Skënder Gegën”, gazetari e thotë troç në emision

0

Përse u largua Skënder Gega? Është kjo pyetja që kanë shtruar të gjithë tifozët e Partizanit me mbylljen e sezonit të shkuar. Në atë vit të kuqtë fituan titullin kampion pas shumë vitesh dhe arkitekti i tyre do të largohej.

Në mënyrë krejtësisht të habitshme, ndërsa gazetari Lirim Zalla e thotë troç. I ftuar në emisionin “Pressing”, jep pikërisht këtë shpjegim për largimin e Gegës:

“Meqë e kishte merak Sula. Skënder Gega u largua me urdhër të Olsi Ramës, kjo është e gjitha. Ka qenë drejtori teknik që ka vendosur për largimin e tij”, u shpreh Zalla. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.