Objektivi i Laçit ka ndryshuar, Domgjoni paralajmëron hapur Tiranën

0

David Domgjoni ka analizuar ndeshjen me Tiranën, ndërsa do të debutojë si trajner i ri për këtë sezon te Laçi.

Por ajo që veçohet është se objektivi për kurbinasit është fitimi i Kupës së Shqipërisë dhe jo i kampionatit siç e premtoi Starova. Në një intervistë për Supersport, Domgjoni u shpreh:

“Objektivi jonë është Kupa e Shqipërisë tani. E dimë sesa e rëndë është fanella e Tiranës. Do të luajmë me Tiranën për të marrë 3 pikët dhe të dalim me kokën lartë. Problemi ynë është se nuk po realizojmë dot para porte”, tha Domgjoni. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.