“Nuk më bën dot shantazh njeri”! Armand Duka reagon pas vënies së tritolit në shtëpi: Do të ishte e rëndë për gjithë Shqipërinë

0

Në një reagim për mediat dhe lidhje live me Cim Pekan në “Syri.net”, Armand Duka ka treguar dinamikën e ngjarjes pas vendosjes së tritolit në shtëpinë e tij. E pyetur nga gazetarja nëse ky është një shantazh për t’u tërhequr nga gara për president të FSHF, Duka është shprehur: “Nuk më shantazhon njeri mua. Nuk dua ta lidh me këto ngjarjen e fundit pasi është shumë e rëndë, jo për mua por për gjithë Shqipërinë”, tha Duka. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online