Nuk ka vend për të gjithë, Torino i tregon derën njërit prej portierëve në merkaton e janarit

0

Te Torino priten largime në muajin janar. Katër portier janë në garë për një vend mes shtyllave. Numri i gardianëve është i lartë, prandaj drejtuesit kanë vendosur t’i tregojnë derën në janar njërit prej tyre.

Momentalisht hierarkia nis me Milinkoviç-Saviçin si titullar dhe Berishën si portier të dytë, ndërsa Gemello dhe Fiorenza luajnë rolin e alternativës së 3-të dhe të 4-t. Me shumë mundësi pritet që të jetë Gemello ai që do të huazohet në Serinë B, në mënyrë që të fitojë minuta në fushë. Por klubi është i gatshëm të dëgjojë edhe ofertat për Fiorenza-n./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.