Nuk ka pushim, pasnesër luhet kupa e Shqipërisë

0

Pas ndeshjeve të fundjavës, klubet e Superiores, por edhe gjithë klubet e Kategorisë së Parë, do të zbresin në fushë në Kupën e Shqipërisë, sepse të mërkurën (16.00) luhen ndeshjet e vajtjes për turin e parë.

Javën e shkuar Mamurrasi-Skënderbeu përfundoi 0-8 dhe u luajt në Korçë, pasi të enjten Skënderbeu do të luajë në Kiev për Europa League.

Vajtje 13.09.2017 (16.00)  – Kthim  27.09.2017 (15.00)

Grupi A                                                  Grupi B

Egnatia-Kukësi                 Naftëtari-Partizani

Mamurrasi-Skënderbeu  0-8   Elbasani-Luftëtari

Tërbuni-Teuta                   Sopoti-Laçi

Kastrioti-Vllaznia           Dinamo-Flamurtari

Besa-Tirana                   Turbina-Korabi

Iliria-Kamza                   Apolonia-Lushnja

Shënkolli-Besëlidhja      Tomori-Bylis

Burreli-Erzeni              Shkumbini-Pogradeci

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online