“Nuk jam pjeshkë, por kumbull”! Ndjekësi shfrenon fantazinë me Hygerta Sakon: Ndoshta, duhet të provoj

0

Rrjetet sociale janë kthyer në mënyrën më të mirë për të kaluar kohën në këtë periudhë izolimi. Shumica e njerëzve kanë rritur aktivitetin e tyre to dhe kanë shtuar edhe postimet në këtë periudhë. E këtu nuk bëjnë përjashtim as emrat e njohur të ekranit. Ish-mis Shqipëria, e cila tani ka marrë rolin e moderators në emisionet sportive në RTSH, Hygerta Sako ka postuar ditën e sotme një foto të sajën, ku nuk kanë munguar komplimentet nga komentuesit.

Por disa e kanë shfrenuar disi imagjinatën, duke marrë edhe replikën e prezantueses shqiptare. “Super pjeshë RTSH”, ka qenë njëri prej komenteve që ka marrë menjëherë reagimin e Sakos, e cila përgjigjet: “Gabim. Jam kumbull”. Por biseda nuk është lënë me kaq, teksa komentuesi e kalon fantazinë dhe shkruan: “Ndoshta. Duhet të të provoj atëherë”. “Ëndrrat i ke personale, nuk t’i gjygoj”, është kundërpërgjigjur Hygerta Sako, duke e mbyllur njëherë e mirë këtë bisedë./Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.