Nuk është përshtatur mirë në Paris dhe me gjuhën franceze, gruaja e Lionel Mesit kërkon largimin e yllit argjentinas

0

Gjendja aktuale e Lionel Messit tek PSG nuk është aspak e mirë. Argjentinasi ka shënuar vetëm 1 gol në kampionat, kur kanë kaluar 4 muaj nga fillimi i sezonit. Mediat spanjolle deklarojnë se Messi ka kërkuar rikthimin në Barcelonë.

Një nga arsyet më të forta për këtë rikthimit duket se është gruaja e tij, e cila nuk e pëlqen aspak jetën në Paris. Fëmijët e lojtarit nuk janë përshtatur me gjuhën franceze dhe për këtë arsye e kanë të vështirë për të krijuar shoqëri. Andres Iniesta dhe Xavi pretendojnë se Lionel Messi do të rikthehet në Barcelonë në fund të sezonit. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online