“Nuk dinin ta mbanin”! Raiola u përgjigjet keq tifozëve për Donarumën: Do e linit djalin tuaj te Milani para PSG-së?

0

Donaruma u prit mes shumë fishkëllimash në Itali për ndeshjen me Spanjën. Tifozët do të vërshëllinin në çdo moment kur gardianin i PSG binte në kontakt me topin. Kjo e ka acaruar së tepërmi menaxherin Raiola, i cili zgjedh që të shtrojë një pyetje.

“Jam i tmerruar nga fishkëllimat për Donarumën. E vërteta është se Milani nuk dinte dhe nuk mund ta mbante. Nuk ka asnjë dyshim për këtë. Pyesni këdo, do e linit djalin tuaj që të qëndrojë te Milani para PSG?”, u shpreh Raiola. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.