Njoftimi që gëzon tifozët e Tiranës, do ta shohin falas ndeshjen me Dinamo Tbilis në “Champions League”

0

Nga Klaudio Ndreca

Tirana do të ndeshet në ditën e nesërme kundër Dinamo Tbilis. E gjithë vëmendja kalon tek kampionët e Shqipërisë që arritën një mrekulli me Egbon në krye duke fituar shumë ndeshje radhazi dhe duke kthyer optimizmin në kampin bardheblu si kurrë më parë.

Për këtë arsye do të shihet me shumë interes edhe ndeshja e tyre e parë jashtë Superiores, teksa do të masin forcën në turin e parë të “Champions League” kundër Dinamo Tbilis. Një lajm që do të gëzojë tifozët bardheblu dhe sportdashësit e tjerë shqiptarë vjen së fundmi. “RTSH” ka siguruar të drejtën e transmetimit të kësaj përballje dhe do të keni mundësinë për ta ndjekur falas në këtë kanal. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.