“Njëherë bardheblu, përjetë bardheblu”! Jo vetëm Ngo, Tirana rikthen zyrtarisht edhe Gent Muçën

Gent Muça është rikthyer sërish te Tirana. Mbrojtësi i njohur do të niste aventurën e re në Kosovë për t’iu bashkuar Prishtinës, por ka ardhur sërish në familjen e tij. Kryeqytetasit kanë njoftuar zyrtarisht afrimin e Muçës duke u shprehur se pas takimit me presidencën është arritur dakortësia për të qenë sërish pjesë e ekipit. Ndërkohë vetëm pak ditë më parë Tirana ka zyrtarizuar edhe rikthimin e Ngo. “Njëherë bardheblu, përjetë bardheblu”. /Sport Ekspres/

Reagimi zyrtar: “Gent Muça, rikthehet në kryeqytet dhe pas takimit me presidencën arriti dakordësinë për të qënë sërish pjesë e skuadrës. Ish zëvendës kapiteni aq i dashur për publikun dhe shokët e ekipit vjen në familjen e tij dhe shprehet i lumtur që do të luajë sërish për fanellën më të bukur në botë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online