Një tjetër Ajeti në Serinë A?

0

SPAL sheh në Zvicër për t’u fuqizuar në sulm dhe në prospektivë. Ashtu si ka shkruar “Sky”, klubi është në tratativa me St.Galenin për Albian Ajetin, vëllai i Arlind Ajetit, që është në pronësi të Torinos, por që do të largohet. Ajeti, vetëm 21-vjeç, në sezonin e fundit ka shënuar 10 gola në 29 ndeshje.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online