Një pankartë e djaloshit të vogël i drejtohet Sokol Cikalleshit, sulmuesi shqiptar nuk e zhgënjen tifozin e Koniasporit

0

Një pankartë është hapur edhe për Sokol Cikalleshin në stadiumin e Koniasporit. Pas publikimit të falënderimit në gjuhën shqipe për Endri Cekicin, sa i përket kontributit të dhënë përgjatë sezonit në ekipin turk, këtë herë është një djalosh që kishte thirrje për Cikalleshin.

“Cikalleshi, vëlla, a mund të më jepni fanellën tuaj?”. Kjo ishte thirrja e drejtuar te futbollisti i Kombëtares, që nuk e ka zhgënjyer dhe i ka dhënë fanellën që do të jetë kujtimi i bukur. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.