Nga dëmtimi te shpëtimtari i skuadrës, Vrioni shënon golin e fitores në minutat e fundit në Austri

0

Xhakomo Vrioni ka lënë pas dëmtimin dhe i është kthyer prej pak javësh aksionit në fushën e blertë. Sulmuesi shqiptar është aktivizuar në minutën e 61-të në transfertën kundër Admirës, ku bën ashpëtimtarin për ekipin e tij.

Talenti 23-vjeçar ka shënuar golin e fitores në mintën e fundit të kohës së rregullt. Vrioni vendoset përballë portierit në pikën e bardhë të penalltisë, nga ku fiton duelin dhe tund rrjetën. Tre pikë mjaft të vlefshme këto për Tirolin, që gjendet në vendet e fundit të renditjes. Ky ishte  goli i katërt i Vrionit në kampionat për këtë sezon./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.