Newcastle nuk ndalet! Kërkon Zidane si trajner, por vjen refuzimi vetëm për një arsye

0

Newcastle nuk po ndalet pas pronarëve të rinjë që kanë blerë këtë skuadër dhe tashmë është e ditur fuqia e madhe ekonomike e tyre. Klubi anglez ka kërkuar që të marrë edhe Zidane në krye, por sipas “Mirror” ka ardhur edhe refuzimi.

Duke i falënderuar për ofertën, Zidane nuk do të jetë në drejtimin e Neëcastle. Arsyeja? Ish-trajneri i Realit të Madridit është duke pritur ofertën e Francës dhe pritet që të drejtojë këtë Kombëtare në të ardhmen. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.