Nëse nuk do Murinjo, do fati! Marash Kumbullës i hapet vetë vendi për të luajtur finalen e Air Albania, Smalling ka pak mundësi t’ia dali

Nëse trajneri portugez nuk e ka Marash Kumbullën si zgjedhje të parë, fati punon që mbrojtësi shqiptar të mos e humbasi finalen e Air Albania. Mbrojtësi do të rikthehet në tokën e tij për të luajtur finalen e Conference League ndaj Feynord.

Mundësitë shtohen që Kumbulla të jetë në fushën e lojës pas dëmtimit të Smalling. Trajneri portugez ka konfirmuar dëmtimin e Smalling dhe mungesën e tij të sigurtë për ndeshjen e fundit të Serisë A, ndaj Torinos, ndërsa ka dyshime për praninë ndaj Feynord. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online