Në Itali zbulojnë edhe intimitetin! Wanda Nara dhe Mauro Ikardi kryejnë 12 herë marrëdhënie gjatë 24 orëve

0

Te Interi, sa herë që Mauro Ikardi paraqitej dobët në fushën e blertë, fajin ia linin Wanda Naras. E jo padrejtësisht në fakt teksa ish-futbollisti i Italisë, Daniela Adani, ka zbuluar shumë edhe në intimitetin e çiftit më të komentuar në Itali. Në intervistën e dhënë për kanalin e Cristiano Vierit në “Twitter”, Adani është shprehur se Ëanda Nara dhe Mauro Ikardi kryenin 12 herë marrëdhënie gjatë 24 orëve.

Një deklaratë kjo e cila tregon edhe varësinë e jetës seksuale të futbollistit, ndërsa kohë më parë kur Ikardi ishte te Interi, Ëanda siguroi se mes tyre nuk ndodhte asgjë përpara ndeshjes: “Mauro është profesionist dhe ne nuk kryejmë marrëdhënie para ndeshjes. Madje nëse humbet ose luan keq, as që më i hedh sytë”. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.