Në Brazil ndodh çudia/ Lojtari kishte një ditë të keqe në fushë, presidenti i ekipit zbret dhe e godet me thi.kë (VIDEO)

0

Një ngjarje tërësisht e pabesueshme ka ndodhur në Brazil me ekipin e Novo Aripuana. Presidenti i kësaj skuadre është konfliktuar me një prej futbollistëve pas paraqitjes së dobët në fushën e lojës. Nga ana tjetër lojtari nuk po mbante dot më kritikat dhe ka shpërthyer në akuza ndaj presidentit, duke i thënë se nuk është në gjendje që të menaxhojë dot skuadrën.

Kështu situata është degraduar dhe menjëherë presidenti ka shkuar duke e gjuajtur me thik.ë lojtarin e Novo Aripuana. Fatmirësisht ambulanca ishte aty dhe lojtari është jashtë rrezikut për jetën, për të kaluar këtë moment të vështirë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.