Ndeshjet e Shqipërisë U-21, Alban Bushi merr dy futbollistët që po shkëlqejnë te Kukësi

0

Shqipëria U-21 do të luajë kundër Sllovenisë dhe Kosovës në takimet e vlefshme për kualifikueset e Europianit. Kukësi njofton se dy futbollistët e tyre kanë marrë ftesën.

Bëhet fjalë për portierin Angelo Tafas që ka shkëlqyer me performancat e tij, por edhe Ergys Peposhi. Të dy lojtarët do të jenë në dizpozicion të Bushit për ndeshjet e nëntorit./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.