Ndeshja e veçantë e mbrëmjes/ PSG-Manchester City dhe Milan-Atletiko Madrid, italianët kërkojnë fjalën e tyre në “Champions League”

Në mbrëmjen e sotme do të rikthehet edhe java e dytë e takimeve në Champions League. Ndeshja kryesore është ajo mes PSG dhe Manchester City. Dy skuadra që kërkojnë lavdinë nëpërmjet shpenzimeve të shumta në merkato. Kush prej tyre do t’ia dalë? Mbetet që të shihet!

Më pak interesante nuk është as përballje mes Milan dhe Atletiko Madrid. Ekipi italian po kalon një moment të artë në kampionat dhe në Champions League. Pas shumë vitesh rikthimi, Liverpuli e mundi vetëm në shifrat 3-2 në shtëpi. Nga ana tjetër Atletiko Madrid gaboi ndaj Portos duke u ndalur në barazim dhe kërkon me patjetër që të dalë me pikë nga kjo ndeshje. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online