Ndaluan flamurin e Kosovës dhe Shqipërisë, një tifoz shkon me plis te Serbi-Zvicër

0

Para ndeshjes mes Serbisë dhe Zvicrës, organizatorët e takimit vendosën që të mos lejohet flamuri i Shqipërisë dhe Kosovës, pasi do të hapeshin hesape të tjera.

Por tifozët shqiptarë nuk janë ndaluar të tregojnë origjinën e tyre. Nëpërmjet një plisi, një tifoz fton dhe të vendasit që të bëjnë shqiponjën. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.