“Na keni lodhur 5 vite me Dajën”! Ismet Munishi: Pse t’ia heq unë kapelen Ilir Dajës, kush është ai? Nuk ia heqin Pep Guardiolës

0

Në emisionin “Dueli Sportiv” vazhdojnë diskutimet dhe polemikat rreth trajnerit kampion të Ballkanit, Ilir Daja. Një moment debati ka pasur mes Reshitaj dhe Ismet Munishi. Reshitaj është shprehur se Daja është trajneri më i mirë në Kosovë, ndërsa Munishi iu përgjigj:

“E dimë, na keni lodhur 5 vite. Unë nesër mund të luaj në Champions League, pse duhet t’ia heq kapelen Ilir Dajës, kush është ai? Është Pep Guardiola dhe nuk ia heq njeri kapelen. Nuk kam pse t’ia heq kapelen unë Dajës, nuk është korrekte”, tha Munishi. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online