Mos e humbisni/ “Mesias, Mesias, Mesias”! Shpërthimi i Krudelit te goli i Milanit, qan me dënesë si një fëmijë (VIDEO)

0

Milani ia doli kundër Atletiko Madrid që të fitonte me shifrat 0-1 në transfertë. Goli i vetëm i ndeshjes do të realizohej nga Messias, që mban ende gjallë shpresën e kuqezinjëve për t’u kualifikuar nga grupet e Champions League. Ashtu si mund të imagjinohet, shpërthimi ka qenë i madh i Tiziano Krudelit.

Komentatori italian që është njëkohësisht mbështetës i madh i Milanit, ka përmendur disa herë lojtarin që dërgoi topin në rrjetë dhe më pas ka qarë me dënesë si një fëmijë. Shumë vite pritje për fitoren e parë në Champions League, gjithçka e përligjur. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.