Milinkoviç, drejt largimit nga Kukësi

0

Pas tre barazimesh rresht, erdhi humbja ndaj Partizanit, Kukësi zbret i treti dhe situata është serioze.

Trajneri Mlladen Milinkoviç është drejt largimit dhe nesër do të takohet me presidentin Gjici.

Ecuria është dëshpëruese dhe pritet masë urgjente, edhe pse kontrata mbetet pengesë.

Pas ndeshjes Milinkoviç tha: “Moment mjaft i keq, në këto raste merr përgjegjësi trajneri. Do flas me presidentin dhe do respektoj vendimin e tij”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.