“Mesazhet tuaja më kanë mbushur zemrën”, Skënder Gega jep njoftimin e bukur: Shpejt drejt shërimit…

0

Skënder Gega ka dhënë më në fund një njoftim të bukur që qetëson të gjithë futbollin shqiptar dhe padyshim miqtë e të dashurit e tij, të cilët janë të shumtë. Mesazhe të panumërta kanë mbërritur në drejtimin e trajnerit të Kukësit për situatën e vështirë që kaloi duke u nisur menjëherë drejt Stambollit pas infektimit nga Koronavirusi.

Ashtu siç kemi raportuar edhe në mbrëmjen e djeshme, fatmirësisht gjendja shëndetësore e Gegës po vjen drejt përmirësimit. Kështu do të fitohet edhe ndeshja më e rëndësishme e jetës së tij, ndërsa trajneri i njohur nuk mund të qëndrojë pa falënderuar të gjithë personat që i kanë qëndruar afër në ditët më të vështira duke lënë një mesazh. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.