Memushaj dhe Gjimshiti, agoni pa fund!

0

Vazhdon agonia e Beneventos, që pas nëntë javësh kampionat është ende në kuotën e zero pikëve dhe asnjë gol të shënuar. Një rekord më vete në Serinë A, gjatë gjithë historisë së këtij kampionati. Ndërkohë, në fushë ishin dy shqiptarët Berat Gjimshiti dhe Ledian Memushaj. Të dy janë vlerësuar me notën 5,5. E ndërsa mbrojtësi ka gabuar pozicionim, i gënjyer edhe nga portieri i tij, Venuti, te goli i Benasit, mesfushori ka luftuar dhe është sakrifikuar, duke bërë goditjen më të rrezikshme.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online