Mediat aluduan për një dëmtim të rremë, në Angli tregojnë dëmtimin e Armando Brojës që e mban peng për Arsenalin

Mediat tona kanë aluduar jo pak për një “dëmtim të rremë” të Armando Brojës dhe faktin se u kthye menjëherë te Chelsea, duke mos qëndruar te Shqipëria.

Mediat britanike bëjnë të ditura se Broja ka pasur një goditje në gju para mbylljes së pjesës së parë mes Burnley dhe Chelsea.

Për këtë arsye Broja do të zëvendësohej që në minutën e 45. Problemi nuk është i përmasës serioze, por shanset janë të pakta që sulmuesi shqiptar ta nisi nga minuta e parë ndeshjen kundër Arsenal. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online