“Më mirë që humbëm me Izraelin”, Luan Pinari kërkon të shihet e vërteta në sy

0

Shqipëria humbi ndaj Izraelit në minutën e fundit me shifrat 2-1. Luan Pinari ishte i ftuar në Supersport dhe u shpreh se ky rezultat i Kombëtare ishte më i mirë se barazimi, pasi kështu e vërteta shihet në sy.

“Më mirë që kemi humbur. Po të mos humbisnim, do të fillonim prapë që ne luajtëm mirë. Kështu mund të shohim të vërtetën siç është dhe të analizojmë gjendjen se ku jemi. Gabimi i Hysajt ishte i pafalshëm, fëmijnor, i Mihajt mund të ndodhi, nuk i vë faj”, tha Pinari. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.