“Më ka ftuar Kosova dhe Shqipëria”, portieri i Ajax: Po pres Gjermaninë

Diant Ramaj është një nga portierët më të përfolur. Gardiani i Ajax cilësohet me shumë prespektivë dhe sigurisht që nuk mund t’i humbiste syve të Silvinjos. Por në një intervistë të fundit për mediat e huaja, Ramaj ka treguar dëshirën e tij.

“Kosova dhe Shqipëria tashmë më janë afruar. Unë u thashë që kam nevojë për kohë, gjithashtu sepse shpresoj dhe pres Gjermaninë”, u shpreh Ramaj. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online