“Më fusni mua në vendin e tij, nuk do e kuptojnë”! I ngjan Mesut Ozilit, kërkesa e çuditshme në Turqi

Në Turqi kanë gjetur një person shumë të ngjashëm me Mesut Ozilin që po bën xhiron e mediave. Mustafa Barut po e shijon gjithë këtë vëmendje të madhe që po i jepet duke dhuruar edhe spektakël.

Futbollisti i njohur në Europë ka pësuar një dëmtim të rëndë në ligamentet e gjurit dhe koha e rikuperimit do të jetë e madhe. Megjithatë Mustafa Barut i jep një zgjidhje “të çuditshme” drejtuesve të Fenerbaces mbi këtë situatë.

“Mund të luaj unë në vendin e Ozilit në këto ndeshje. Jam i shpejtë. Nëse më fusni në vendin e Ozilit, askush nuk ka për ta kuptuar. Thjesht më thërrisni dhe iu siguroj që nuk do e kuptoj njeri”, ka thënë Barut. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online