“Me çfarë shpejtësie jo normale po e kërkonte topin?”, Starova mbetet i habitur nga Teqja: Tani për Partizanin është hall edhe Europa

Sulejman Starova ishte i ftuar në emisionin “Skaner” që transmetohet në “MCN TV”. Teksa është komentuar ndeshja mes Partizanit dhe Kukësit, Starova nuk ka kuptuar veprimin e Teqjas në autogolin e Mustës.

“Musta bëri gabim në atë autogol se kur dha topin, nuk e pa portierin. Por unë nuk e kuptoj Teqjan që del në vrapim dhe me shpejtësie jo normale dhe kërkon topin me ngulm, kur nuk ishte situatë e rrezikshme aty. Ky është futbolli, episodi vendos ndeshjen dhe për Partizanin tani është hall edhe Europa”, tha Starova. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online