Mbylli pushimet me Megi Pojanin, Endri Cekici rikthehet me energji të reja dhe i bashkohet Konyaspor

0

Lidhja më e përfolur në këto ditët e fundit ka qenë ajo mes Megi Pojanit dhe Endri Cekicit. Në rrjetet sociale u zbulua ky çift, me dy personazhet e njohura në vend. Ndërkohë lojtari i ka lënë pas kohët e bukura dhe periudhën e pushimit, pasi duhej të rikthehej në Turqi.

Në ditën e djeshme mesfushori ka mbërritur në Konyaspor së bashku me Bytyqin. Ndërkohë sot pritet që edhe Sokol Cikalleshi të rikthehet në shtëpi, për të nisur stërvitjen graduale deri në nisjen e stërvitjes me grupin e plotë. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.