Mbyllet vizita serbe, Skënderbeu në Tiranë para mëngjesit

Nën masa të jashtëzakonshme sigurie, Skënderbeu është larguar nga hoteli dhe ka mbërritur në aeroportin e Beogradit pak pas orës 23.00.

Pas mesnate nisja drejt Shqipërisë dhe zbarkimi në Tiranë ende pa gdhirë, për t’u shpërndarë më pas nëpër banesa.

Të dielën Skënderbeu do të luajë në Shkodër, ndaj nuk ka shumë kohë për të pushuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online