Mbyllet gjithçka/ Mësohet fati i Ilir Dajës te Partizani, palët shtrëngojnë duart

0

Ilir Daja nuk do të jetë më trajneri i Partizanit. Sipas burimeve të Superiores, te klubi është bërë mbledhja dhe u vendos për largimin e trajnerit.

Ky sezon nuk po shkonte aspak mirë për të kuqtë, por sërish drejtuesit e klubit po i besonin deri në fund Dajës. Humbja e fundit ndaj Tiranës ishte fatale për të ardhmen. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.