Mbrojtësi i Kombëtares mendon që tani për të ardhmen, merr liçensën për rolin e ri pasi të lërë futbollin

Ivan Balliu ka vendosur të investojë për të ardhmen e tij pas futbollit të luajtur. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare ka përfunduar me sukses kursin e drejtorit sportiv pranë Federatës Spanjolle të Futbollit.

31-vjeçari i Rajo Vajekanos është përgatitur që tani për rrugën që do të ndjekë pasi të varë këpucët në gozhdë. Balliu është liçensuar në rolin e drejtorit sportiv dhe sapo të lërë fushat e blerta do të nisë një karrierë të re në botën e futbollit./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online