Mbrojtësi i Kombëtares frikëson me dëmtimin para nisjes së Serisë A, e eliminon me dy gola ish-sulmuesi i Flamurtarit

0

Kastriot Dërmaku është dëmtuar në mbrëmjen e djeshme kundër Citadelës. Mbrojtësi shqiptar la fushën e blertë që në minutën e 22 dhe nuk mund ta vazhdonte më tej ndeshjen. Një alarm ky për Leçen, ekipi që sapo u ngjit në Serinë A.

Ndërkohë kjo skuadër është eliminuar herët nga Kupa e Italisë. Citadela arriti që të fitonte me shifrat 2-3, teksa historia u vendos nga Tounkara, ish-sulmuesi që mbërriti edhe në Shqipëri para disa vitesh duke luajtur për Flamurtarin. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.