Mbaruan ndeshjet e Champions League, por sot rikthehet Kombëtarja në fushën e lojës

0

Kanë përfunduar ndeshjet e Champions League që ngjallën shumë emocione në këto dy ditë. Por në mbrëmjen e sotme do të kemi sërish emocione, pasi zbret “Kombëtarja” në fushën e lojës rreth orës 20:30.

Jemi duke folur për Armando Brojën, që do të jetë sërish si titullar te Southampton në Premier League. Këtë herë kjo skuadër do të përballet kundër Neëcastle dhe pritshmëritë janë të mëdha për golin tjetër në elitën e futbollit shqiptar. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.