“Manchester City shpenzon për Haland, ne duhet të pasojmë”! Trajneri i Bylisit shfryn: Nuk del dot 30 herë para portës së Tiranës…

Pritej që goli i shënuar nga Armando Broja me fanellën e Chelsea t’i jepte më shumë vëmendje sulmuesit shqiptar. Por nuk ndodhi kështu, teksa pas realizimit me Ëolves, lojtari nuk kishte asnjë minutë kundër Milanit.

E nëse në një mbrëmje si ajo e Champions League mund të kuptohej vendimi i Potter, trajneri i Chelsea nuk i ka besuar Brojës as kundër Aston Vilës. Lojtari i Kombëtares u aktivizua në minutën e 89 të takimit, ndërsa londinezët fituan 0-2. Më poshtë gjeni intervistat e trajnerëve për “Oversport”:

Bellai: “Më shqetëson pjesa që nuk shënojmë, kemi punuar gjatë gjithë javës për këtë pjesë. Futbolli do fat. Më pëlqeu loja dhe kam fjalët më të mirë për djemtë. Është problem botëror shënimi i golit. Manchester City shpenzon shifra të çmendura për të marrë Haland që shënon nga tre gola për ndeshje, ne duhet t’ia pasojmë shokut. Nuk mund të dalësh 30 herë para porte që t’i bësh një gol Tiranës”.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online