Manaj në fushë me Albaseten, fitore ndaj ekipit “B” të Valencias!

0

Një test me fitore për Rei Manajn dhe Albaseten, që mposhti  2-0 ndaj Valencia Mestajas (Ekipi “B”), i Segunda B Division.

Sulmuesi kuqezi u aktivizua në pjesën e dytë të ndeshjes, por nuk mundi të shënonte.

Për Manajn është një aventurë e re në këtë skuadër, edhe pse këtë herë duhet të bëjë shumë më mirë se sa me Granadan sezonin e shkuar.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.